
Mesh GARDEN PVC 1000/19x19/1.4 mm, green, RAL 6005, square, garden, breeding, pack. 25 m
| Default | |
| Height | 25 m |
| Surface treatment | plast |
| Typ | Breeding mesh |
| Net | 19x19 mm |
| The use | fencing |
| Wire diameter | 1,4 mm |
| Fence height | 1.0 |
| Dimension | 1x25 m |
73.69€ /pcs
Ex Tax: 60.90€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 431011
- Weight: 21.25kg
- Dimensions: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023307128
- Country: China