
Mesh GARDEN ZN 1000/10.6x10.6/0.8 mm, square, garden, breeding, pack. 10 m
| Default | |
| Height | 1000 cm |
| Surface treatment | Zn |
| Typ | Breeding mesh |
| Net | 10,6x10,6 mm |
| The use | zinc |
| Wire diameter | 0,8 mm |
| Fence height | 1.0 |
| Dimension | 1x10 m |
29.86€ /pcs
Ex Tax: 24.68€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 431429
- Weight: 6.00kg
- Dimensions: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163086559
- Country: China