
Mesh GARDEN ZN 1000/10.6x10.6/0.8 mm, square, garden, breeding, pack. 5 m
| Default | |
| Height | 500 cm |
| Surface treatment | Zn |
| Typ | Breeding mesh |
| Net | 10,6x10,6 mm |
| The use | fencing |
| Wire diameter | 0,8 mm |
| Fence height | 1.0 |
| Dimension | 1x5 m |
14.36€ /pcs
Ex Tax: 11.87€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 431425
- Weight: 3.12kg
- Dimensions: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163086511
- Country: China