
Mesh GARDEN ZN 1000/19x19/1.45 mm, square, garden, breeding, pack. 10 m
| Default | |
| Height | 1000 |
| Surface treatment | zinc |
| Typ | Breeding mesh |
| Net | 19x19 mm |
| The use | fencing |
| Wire diameter | 1,45 mm |
| Fence height | 1.0 |
| Dimension | 1x10 m |
34.94€ /pcs
Ex Tax: 28.88€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 431432
- Weight: 10.51kg
- Dimensions: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163086580
- Country: China