
Wire mesh Square galvanized 12x12x0,8mm H-1m Strend Pro
| Default | |
| Height | 25 cm |
| Surface treatment | Zn |
| Typ | Breeding mesh |
| Net | 12x12 mm |
| The use | fencing |
| Wire diameter | 0,8 mm |
| Fence height | 1.0 |
| Dimension | 1x25 m |
53.36€ /pcs
Ex Tax: 44.10€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 431145
- Weight: 12.80kg
- Dimensions: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023304233
- Country: China