



Wire net EUROPLAST 2, 1000/100x50/2,20 mm, pkg. 25 m
| Default | |
| Color | green |
| Height | 25 m |
| Material | touch |
| Surface treatment | ZN+PVC |
| Typ | Fence mesh |
| Net | 100x50 mm |
| The use | fencing |
| Overall height (cm) | 100 |
| Wire diameter | 2,20 mm |
| Total length of fencing (m) | 25 |
| Mesh size (mm) | 100x50 |
| Fence height | 1.0 |
| Dimension | 1x25 m |
45.74€ /pcs
Ex Tax: 37.80€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 431214
- Weight: 15.30kg
- Dimensions: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023393282
- Country: China