
Wire net PVC coated EUROPLAST / height : 1500 mm square (eye) : 100x50mm wire diameter : 2,20mm pack
| Default | |
| Color | green |
| Height | 25 m |
| Material | touch |
| Surface treatment | Zinc and PVC |
| Typ | Fence mesh |
| Net | 100x50 mm |
| The use | fencing |
| Overall height (cm) | 150 |
| Wire diameter | 2,20 |
| Total length of fencing (m) | 25 |
| Mesh size (mm) | 100x50 |
| Fence height | 1.5 |
| Dimension | 1,5x25 m |
65.44€ /pcs
Ex Tax: 54.08€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 431113
- Weight: 21.70kg
- Dimensions: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023382859
- Country: China