









Wire net PVC coated EUROPLAST / height : 1800 mm,1lem square (eye) : 100x50mm wire diameter : 2,20mm
| Default | |
| Color | green |
| Height | 25 m |
| Material | touch |
| Surface treatment | zinc,plastic |
| Typ | Fence mesh |
| Net | 100x50 m |
| The use | fencing |
| Overall height (cm) | 180 |
| Wire diameter | 2,20 m |
| Total length of fencing (m) | 25 |
| Mesh size (mm) | 100x50 |
| Dimension | 1,8x25 m |
95.29€ /pcs
Ex Tax: 78.75€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Stock: This item is running out
- Model: 431180
- Weight: 26.90kg
- Dimensions: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023390601
- Country: China