
Pump Strend Pro Garden SPA350, for the pond, 8W, 600 l/h, cable 10 m
| Default | |
| Max. transportation height | 1,3 m |
| Type of accessory | other accessories |
| Input | 8 W |
| Max. flow rate | 600 l/hod |
| Max. temperature of the pumped liquid | 35 °C |
| The length of the power cable | 10 m |
| Hose connection | G1/2"; 1/2”; 5/8”; 3/4” |
| Max. depth of immersion | 2 m |
| Displacement | 1,3 m |
25.41€ /pcs
Ex Tax: 21.00€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 119544
- Weight: 1.44kg
- Dimensions: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163046652
- Country: China