
Sprayer GDM® EVA, 2.0 lit, 2 bar.
| Default | |
| Material | plast |
| Volume (l) | 2 |
| Spray height | 400 cm |
| Type of spraying | mechanic |
| Volume | 2 |
| Capacity (l) | 1,8 |
| Maximum pressure (bar) | 3 |
| Pressure | 2 bar |
| Spray length | 800 cm |
| Nozzle Type | Adjustable |
| Spray pressure (bar) | 2 |
| Telescopic pole | NO |
| Electrical waste | NO |
| Pump type | Piestová |
10.65€ /pcs
Ex Tax: 8.80€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 256096
- Weight: 0.47kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522070106
- Country: Italy