
Sprayer GDM® LADY 7, 6 lit.
| Default | |
| Material | plast |
| Volume (l) | 6/7,95 |
| Spray height | 450 cm |
| Type of spraying | mechanic |
| Volume | 6 l |
| Bar length | 225 cm |
| Capacity (l) | 6/8 |
| Maximum pressure (bar) | 3 |
| Spray length | 900 cm |
| Nozzle Type | Adjustable |
| Spray pressure (bar) | 3 |
| Telescopic pole | Yes |
| Coverage Area | 100/800 m<sup>2</sup> |
| Electrical waste | NO |
| Pump type | Piestová |
35.09€ /pcs
Ex Tax: 29.00€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 256749
- Weight: 2.10kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522000288
- Country: Italy