









Sprayer GDM® ROSY 12, nipple, 13 lit., back
| Default | |
| Material | plast |
| Volume (l) | 13/14,15 |
| Spray height | 450 cm |
| Type of spraying | mechanic |
| Volume | 13 l |
| Bar length | 70 + 40 cm |
| Capacity (l) | 13/14 |
| Maximum pressure (bar) | 2-5 |
| Spray length | 900 cm |
| Nozzle Type | Adjustable |
| Spray pressure (bar) | 2/5 |
| Telescopic pole | Yes |
| Coverage Area | 500/1000 m<sup>2</sup> |
| Electrical waste | NO |
| Pump type | Piestová |
55.66€ /pcs
Ex Tax: 46.00€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 256354
- Weight: 3.50kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522000219
- Country: Italy