
Lamp LEDVANCE NIGHTLUX® Ceiling White, with motion sensor, 3xAA, 86x47 mm
| Default | |
| Tension | 4,5 V |
| Type of accessory | other accessories |
| Luminous flux | 105 lm |
| Input | 1,7 W |
| Luminosity | 105 lm |
| Protection class | 3 |
| Battery type | 3 x AA |
| coverage | IP20 |
| Color rendering index | 80 |
16.09€ /pcs
Ex Tax: 13.30€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 215705
- Weight: 0.14kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075270886
- Country: China