





Luminaire LEDVANCE LUNETTA® USB, LED, socket, 2x USB charging port, 3lm, 3000K, day-night sensor
- No bending thanks to glass technology - Quick, easy and safe replacement without the need for interconnection - Energy savings of up to 65% (compared to T8 fluorescent lamp on KP) - Immediate lighting. Suitable in combination with sensor technology - Also suitable for operation at low temperatures
| Default | |
| Height | 80 mm |
| Typ | lamp |
| Type of accessory | other accessories |
| Luminous flux | 3 lm |
| Power supply type | from mains (230V) |
| Beam angle | 120 ° |
| Luminosity | 3 lm |
| Number of switching cycles | 100 000 |
| Power cable | USB |
| Operating mode | Mains voltage |
| Operating temperature range | -20...+40 °C |
| Protection class | II |
| Type of connections | Type-C Plug |
| average | 90 mm |
| Dimmability | NO |
| coverage | IP20 |
| charging | Yes |
| Color rendering index | >80 |
| Coverage class | IP20 |
16.94€ /pcs
Ex Tax: 14.00€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 215645
- Weight: 0.16kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075266902
- Country: China