



Bulb OSRAM® LED FR 040 (ean1011) non-dim, 5W/865 E27 6500K Value CLASSIC A
| Default | |
| Energy class | F |
| Tension | 220… 240 V |
| Installation in the environment | internal |
| Beam angle | 200 ° |
| Input | 5.5 W |
| socket | E27 |
| Luminosity | 470 lm |
| Equivalent power | 40 W |
| Operating temperature range | -20...+40 °C |
| average | 55 mm |
| Dimmability | NO |
| Energy consumption | 6.00 kWh / 1000h |
| Design | Frosted |
1.67€ /pcs
Ex Tax: 1.38€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 215510
- Weight: 0.04kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4052899971011
- Country: China