



Bulb OSRAM® LED FR 040 (ean7630) non-dim, 5,7W/865 E14 6500K Value CLASSIC P
| Default | |
| Energy class | A+ |
| Tension | 220… 240 V |
| Installation in the environment | internal |
| Beam angle | 200 ° |
| Input | 5.5 W |
| socket | E14 |
| Luminosity | 470 lm |
| Equivalent power | 40 W |
| Operating temperature range | -20...+40 °C |
| average | 45 mm |
| Dimmability | NO |
| Energy consumption | 6 kWh / 1000h |
| Design | Frosted |
1.75€ /pcs
Ex Tax: 1.45€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 215534
- Weight: 0.03kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075127630
- Country: China