



Bulb OSRAM® LED FR 060 (ean2915) non-dim, 7W/827 E14 2700K Value CLASSIC B
| Default | |
| Energy class | F |
| Tension | 220… 240 V |
| Installation in the environment | internal |
| Beam angle | 220 ° |
| Input | 7 W |
| socket | E14 |
| Luminosity | 806 lm |
| Equivalent power | 60 W |
| Operating temperature range | -20...+40 °C |
| average | 39 mm |
| Dimmability | NO |
| Energy consumption | 7 kWh / 1000h |
| Design | Frosted |
2.54€ /pcs
Ex Tax: 2.10€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 215553
- Weight: 0.05kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075152915
- Country: China