



Bulb OSRAM® LED FR 075 (ean1028) non-dim, 10W/827 E27 2700K Value CLASSIC A
| Default | |
| Energy class | F |
| Tension | 220… 240 V |
| Installation in the environment | internal |
| Beam angle | 200 ° |
| Input | 10 W |
| socket | E27 |
| Luminosity | 1055 lm |
| Equivalent power | 75 W |
| Operating temperature range | -20...+40 °C |
| average | 60 mm |
| Dimmability | NO |
| Energy consumption | 10 kWh / 1000h |
| Design | Frosted |
2.06€ /pcs
Ex Tax: 1.70€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 215514
- Weight: 0.05kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4052899971028
- Country: China