



Light bulb LEDVANCE® SMART+ WI-FI 050 (ean5679) dim - dimmable, GU10, 2700K-6500K, PAR16
- No bending thanks to glass technology - Quick, easy and safe replacement without the need for interconnection - Energy savings of up to 65% (compared to T8 fluorescent lamp on KP) - Immediate lighting. Suitable in combination with sensor technology - Also suitable for operation at low temperatures
| Default | |
| Energy class | A+ |
| Weight | 53 g |
| External bank | PAR51 |
| socket | GU10 |
| Length | 55 mm |
| Luminosity | 350 lm |
| Number of switching cycles | 100 000 |
| Equivalent power | 40 W |
| Official | >0,5 |
| average | 50 mm |
| Dimmability | Yes |
| Energy consumption | 5 kWh / 1000h |
| Compatible with SMART Home | Google Assistant / Amazon Alexa |
| Mercury-free | Yes |
| Color rendering index | >80 |
18.76€ /pcs
Ex Tax: 15.50€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 215649
- Weight: 0.12kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075485679
- Country: China