
Concrete mixer Strend Pro CMX20, 200 lit, 800W
| Default | |
| Input voltage | 230 V / 50 Hz |
| Maximum volume | 200 l |
| Noise | 79 dB |
| Power supply type | 2980 rpm |
| Type of accessory | other accessories |
| Work content | 150 l |
| Power supply type | from mains (230V) |
| Rated power | 800 W |
| The diameter of the drum opening | 318 mm |
| Emptying the drum | By bike |
| Idle speed | 2,800 rpm |
| Electrical waste | Yes |
| Max. mixing volume | 180 l |
349.39€ /pcs
Ex Tax: 288.75€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 112659A
- Weight: 61.00kg
- Dimensions: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163026524
- Country: China