
Mixer Strend Pro CMX14, 140 lit, 550W, construction
| Default | |
| Input voltage | 230 V / 50 Hz |
| Maximum volume | 140 l |
| Noise | 75 dB |
| Power supply type | 2980 rpm |
| Type of accessory | other accessories |
| Work content | 116 l |
| Power supply type | from mains (230 / 400V) |
| Rated power | 550 W |
| The diameter of the drum opening | 380 mm |
| Emptying the drum | By bike |
273.16€ /pcs
Ex Tax: 225.75€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 112671
- Weight: 50.00kg
- Dimensions: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163048922
- Country: China