



Cable GERMAN socket Strend Pro DG-805B 5 m, 5 sockets, HUN, ROM, SRB, CRO
| Default | |
| Typ | German |
| Type of accessory | other accessories |
| Current | 10 A |
| On the drum | NO |
| Power supply type | from mains (230V) |
| cable | 5 m |
| socket | 3 x 230 V |
| Cable type | Extension |
9.32€ /pcs
Ex Tax: 7.70€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Stock: This item is running out
- Model: 2130009
- Weight: 0.60kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163020928
- Country: China