
Cable GERMAN socket Strend Pro GER DG-805BK 3,00 m, 5 sockets, HUN, ROM, SRB, CRO + switch
| Default | |
| Maximum load | 3680 W |
| Typ | German |
| Type of accessory | other accessories |
| Current | 16 A |
| On the drum | NO |
| Power supply type | from mains (230V) |
| cable | 3 m |
| socket | 3 x 230 V |
| Cable type | Extension |
| Max. the load of the unrolled cable | 3680 W/16 A |
| coverage | IP20 |
7.87€ /pcs
Ex Tax: 6.50€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 2130011
- Weight: 0.45kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163020942
- Country: China