



Electric extension cabel DG-F803B 7 m 3 sockets
| Default | |
| Cable length | 7.0 |
| Maximum load | 3680 W |
| Type of accessory | other accessories |
| Current | 16 A |
| On the drum | NO |
| Power supply type | from mains (230V) |
| cable | 7 m |
| socket | 3 x 230 V |
| Cable type | Extension |
| Max. the load of the unrolled cable | 3 680 W/16 A |
7.99€ /pcs
Ex Tax: 6.60€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 213325
- Weight: 0.72kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023382897
- Country: China