



Extension Cable DG-YFB01 20 m
| Default | |
| Cable length | 20.0 |
| Maximum load | 3680 W |
| Type of accessory | other accessories |
| Current | max. 16 A |
| On the drum | NO |
| Power supply type | from mains (230V) |
| cable | 20 m |
| Coil diameter | 1,5 mm |
| Cable type | Power |
| Max. the load of the unrolled cable | 3680 W/16 A |
| Electrical waste | Yes |
29.65€ /pcs
Ex Tax: 24.50€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 213268
- Weight: 2.25kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023383146
- Country: China