



Extension Cable DG-YFB01 30 m
| Default | |
| Cable length | 30.0 |
| Maximum load | 3680 W |
| Type of accessory | other accessories |
| Current | max. 16 A |
| On the drum | NO |
| Power supply type | from mains (230V) |
| cable | 30 m |
| Coil diameter | 1,5 mm |
| Cable type | Power |
| Max. the load of the unrolled cable | 3 680 W/16 A |
| Electrical waste | NO |
42.35€ /pcs
Ex Tax: 35.00€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 213270
- Weight: 3.51kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023383153
- Country: China