
Garden cable with GERMAN socket Strend Pro DG-YDB01 10 m, HUN, ROM, SRB, CRO
| Default | |
| Maximum load | 3680 W |
| Typ | German |
| Type of accessory | other accessories |
| Current | 16 A |
| On the drum | NO |
| Power supply type | from mains (230V) |
| cable | 10 m |
| Cable type | Power |
| Max. the load of the unrolled cable | 3680 W/16 A |
| coverage | IP20 |
18.15€ /pcs
Ex Tax: 15.00€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 2130013
- Weight: 1.26kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163020812
- Country: China