
Magnetic luminaire Worklight CWL1128, COB 300 lm, 1200mAh, USB charging
| Default | |
| Typ | lamp |
| Type of accessory | other accessories |
| Luminous flux | 300 lm |
| Power supply type | removable battery |
| Input | 10 W |
| Operating time (min) | 180 |
| Battery voltage | 3,7 V |
| Operating time | 3 h |
| Battery capacity | 1 200 mAh |
| coverage | IPX2 |
| charging | Yes |
| Charging time (min) | 2 h |
9.91€ /pcs
Ex Tax: 8.19€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 2171673
- Weight: 0.23kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163021871
- Country: China