
Fan CJF-S20Li, 20 V, Li-Ion, 26 W, 23 cm
| Default | |
| Fan diameter | 23 cm |
| Type of accessory | other accessories |
| Power supply type | removable battery |
| Speed control | NO |
| Input | 26 W |
| Battery voltage | 20 V |
| Max. idling speed | 1700 - 2600 rpm |
| Battery capacity | 4.0 Ah Li-Ion |
39.93€ /pcs
Ex Tax: 33.00€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 2171108
- Weight: 3.35kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163007028
- Country: China