
Digital caliper Strend Pro DVC75, 150mm
| Default | |
| Material | INOX |
| Measurement range up to | 150 mm |
| Measuring range from | 0 mm |
| Accuracy | ± 0,01 mm |
| Power supply | 1.5V |
| Units | mm, inch |
| Analog, digital | Digital |
| Distribution | En |
| Measuring range | 0 - 150 mm, 0 - 6 inch |
22.87€ /pcs
Ex Tax: 18.90€
- Stock: Terms of delivery. Latvian warehouse: 1-2 working days
- Model: 222946
- Weight: 0.31kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023365364
- Country: China