









Digital caliper Strend Pro Premium DVC80, 150 mm
| Default | |
| Material | INOX |
| Accuracy | ± 0,03 mm |
| Power supply | 1.5V |
| Units | mm |
| Analog, digital | Digital |
| Electrical waste | NO |
| Distribution | Unknown |
| Measuring range | 0 - 150 mm |
26.43€ /pcs
Ex Tax: 21.84€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 222747
- Weight: 0.25kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023313884
- Country: China