



Tape tesa® PRO Gaffer, textile, silver, PE, 50 mm, L-25 m
| Default | |
| Material | PE |
| The use | Sticky |
| Width | 50 mm |
| Length (m) | 25 m |
| Size | 50 mm x 25 m |
| Winding | simple |
| Number of pieces in the package | 5 |
| designation | Corrective |
14.28€ /pcs
Ex Tax: 11.80€
- Stock: Terms of delivery. European warehouse: 5-15 working days
- Model: 2171045
- Weight: 0.40kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4042448862150
- Country: Slovenia