
Õhujahutit Strend Pro BL-168DL kasutatakse ruumide õhu jahutamiseks ja niisutamiseks. See pakub selliseid funktsioone nagu: ventilaator, niisutaja, jahuti ja õhupuhasti. Jahuti pakub kolme õhukiiruse/õhuvoolu taseme seadistust - LOW, MID ja HIGH õhukiirus. Õhuvoolu kiirus ulatub 8 m/s ja ventilaatori vooluhulk on 5,3 m3/min.
Juhtpaneelil on 6 nuppu jahuti käsitsi juhtimiseks. SWING-nuppu kasutatakse puhumisfunktsiooni sisselülitamiseks, COOL pakub jahutuse ja niisutamise funktsiooni, LOW, MID ja HIGH - õhuvoolu taseme seadistamist. Õhkjahutus töötab külma vee aurustamise põhimõttel, mis eemaldab sisselaskeõhust soojuse ja samal ajal niisutab seda õhku tekkiv aur. Enne jahutusfunktsiooni sisselülitamist veenduge, et veepaagis oleks piisavalt vett. Veepaagi maht on 3,5 liitrit, veekulu aga 1,5 l/h. Õhupuhastusfunktsioon imeb läbi õhufiltri jahutisse liikuva õhu, mis puhastab selle tolmust ja muudest lisanditest.
| Default | |
| Tip | Jahedam |
| Jahutuse jõudlus | 80 W |
| Taimer | EI |
| Õhu kiirus | 3 (MADAL, KESKMINE, KÕRGE) |
| Sisend | 80 W |
| Ventilaatori vool | 5,3 m<sup>3</sup>/min |
| Õhu puhastamise funktsioon | Jah |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Õhuvoolu kiirused | 8 m/s |
| Veemahuti maht | 3,5 l |
| Ventilaator | Jah |
| Jahutusvõimsus | 80 W |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171461
- Kaal: 5.10kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163015429
- Riik: China