









Õhujahutit Strend Pro BL-198DL kasutatakse ruumide õhu jahutamiseks ja niisutamiseks. See pakub selliseid funktsioone nagu: ventilaator, niisutaja, jahuti ja õhupuhasti. Jahuti pakub kolme õhukiiruse valikut/õhuvoolu taseme seadistust – LOW/low/MID/keskmine või HIGH/kõrge õhukiirus. Õhuvoolu kiirus ulatub 8,6 m/s ja ventilaatori voolukiirus on 485 m3/h. Suurepärane täiendus on kaugjuhtimispult.
Puutepaneelil on 6 nuppu jahuti käsitsi juhtimiseks. ION nupp - ionisatsioonifunktsioon, SWING-i kasutatakse puhumisfunktsiooni sisselülitamiseks, COOL pakub jahutus- ja niisutusfunktsiooni, TIMER - taimeri seadistus, WIND - õhuvoolu tüübi seadistus, SPEED - õhuvoolu taseme seadistamine, ON/OFF - väljalülitamine. Õhkjahutus töötab külma vee aurustumise põhimõttel, mis eemaldab sisselaskeõhust soojuse ja samal ajal niisutab seda õhku tekkiv veeaur. Enne jahutusfunktsiooni sisselülitamist veenduge, et veepaagis oleks piisavalt vett. Veepaagi maht on 12 liitrit, veekulu aga 0,5 l/h. Õhupuhastusfunktsioon tõmbab läbi õhufiltri jahutisse siseneva õhu, mis puhastab selle tolmust ja muudest saasteainetest.
| Default | |
| Tip | Jahedam |
| Taimer | Jah |
| Õhu kiirus | 3 (MADAL, KESKMINE, KÕRGE) |
| Sisend | 80 W |
| Ventilaatori vool | 485 m<sup>3</sup>/hod |
| Õhu puhastamise funktsioon | Jah |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Õhuvoolu kiirused | 8,6 m/s |
| Veemahuti maht | 12 l |
| Kuvada | Jah |
| Ventilaator | Jah |
| Jahutusvõimsus | 80 W |
| Kaugjuhtimispult | Jah |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172516
- Kaal: 9.40kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163055081
- Riik: China