
Strend kinnitusrihm Pro TJS-19, põrkmehhanismiga isetõmbuv rihm, 25 mm, L-1,8 m, max 300 kg, pakk. 2 tk
Strend Pro isetõmbuval rihmal on lai kasutusala. See on mõeldud kaupade kinnitamiseks kärule, haagisele ja auto katusele, mähiskonstruktsioonidele, kinnitusmaterjalile, telkide ankurdamiseks, kontserdilavadele jms. Selle pikkus on 1,8 m ja maksimaalne kandevõime 300 kg. Kandevõime otsese tõmbejõu korral: max 150 kg.
| Default | |
| Kandevõime (kg) | 300 |
| Materjal | polüester (PES) |
| Tip | köis |
| Kaal | 1,38 kg |
| Läbimõõt (mm) | 25 |
| Laius | 25 mm |
| Tõmbetugevus (LC) | 150 kg |
| Pikkus (m) | 1,8 |
| Tugevus pärast mähkimist (2x LC) | 300 kg |
| Kinnitustehnoloogia tüüp | Põrkmehhanismiga isetõmbuv rihm |
17.67€ /seatud
Maksudeta: 14.60€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172855
- Kaal: 1.38kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163079742
- Riik: China