
Strend kinnitusrihm Pro TJS-705, põrkmehhanismiga isetõmbuv rihm, 50 mm, L-4,5 m, max 1500 kg
Strend Pro isetõmbuval rihmal on lai kasutusala. See on mõeldud kaupade kinnitamiseks kärule, haagisele ja auto katusele, mähiskonstruktsioonidele, kinnitusmaterjalile, telkide ankurdamiseks, kontserdilavadele jms. Selle pikkus on 4,5 m ja maksimaalne kandevõime 1500 kg. Kandevõime otsese tõmbejõuga: max 750 kg.
| Default | |
| Kandevõime (kg) | 1500 |
| Materjal | polüester (PES) |
| Tip | Rihm |
| Kaal | 1,80 kg |
| Läbimõõt (mm) | 50 |
| Laius | 50 mm |
| Tõmbetugevus (LC) | 750 kg |
| Pikkus (m) | 4,5 |
| Tugevus pärast mähkimist (2x LC) | 1500 kg |
| Kinnitustehnoloogia tüüp | Põrkmehhanismiga isetõmbuv rihm |
21.60€ /tk
Maksudeta: 17.85€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172856
- Kaal: 1.79kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163079759
- Riik: China