
Strend Pro TJS-702 kinnitusrihm, põrkmehhanismiga isetõmbuv rihm, 25 mm, L-4 m, max 500 kg, pakk 2 tk
Strend Pro isetõmbuval rihmal on lai kasutusala. See on mõeldud kaupade kinnitamiseks kärule, haagisele ja auto katusele, mähiskonstruktsioonidele, kinnitusmaterjalile, telkide ankurdamiseks, kontserdilavadele jms. Selle pikkus on 4 m ja maksimaalne kandevõime 500 kg. Kandevõime sirge tõmbejõuga: max 250 kg.
| Default | |
| Kandevõime (kg) | 500 |
| Materjal | polüester (PES) |
| Tip | Rihm |
| Kaal | 1,33 kg |
| Läbimõõt (mm) | 25 |
| Laius | 25 mm |
| Tõmbetugevus (LC) | 250 kg |
| Pikkus (m) | 4 |
| Tugevus pärast mähkimist (2x LC) | 500 kg |
| Kinnitustehnoloogia tüüp | Põrkmehhanismiga isetõmbuv rihm |
21.60€ /seatud
Maksudeta: 17.85€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172857
- Kaal: 1.33kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163079766
- Riik: China