
Strend Strap Pro TJS-19, põrkmehhanismiga isetõmbuv vöö, 25 mm, L-1,8 m, max 300 kg
Strend Pro kinnitusrihmal on lai kasutusala. See on mõeldud kaupade kinnitamiseks kärule, haagisele ja auto katusele, mähiskonstruktsioonidele, kinnitusmaterjalile, telkide ankurdamiseks, kontserdilavadele jms. Selle pikkus on 1,8 m ja maksimaalne kandevõime 300 kg. Kandevõime otsese tõmbejõu korral: max 150 kg.
| Default | |
| Kandevõime (kg) | 300 |
| Materjal | polüester (PES) |
| Tip | köis |
| Kaal | 0,72 kg |
| Läbimõõt (mm) | 25 |
| Laius | 25 mm |
| Tõmbetugevus (LC) | 150 kg |
| Pikkus (m) | 1,8 |
| Tugevus pärast mähkimist (2x LC) | 300 kg |
| Kinnitustehnoloogia tüüp | Põrkmehhanismiga isetõmbuv |
10.81€ /tk
Maksudeta: 8.93€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172854
- Kaal: 0.72kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163079735
- Riik: China