
Strend Strap Pro TJS-704, põrkmehhanismiga isetõmbuv vöö, 38 mm, L-4 m, max 1000 kg
Strend Pro isetõmbuval rihmal on lai kasutusala. See on mõeldud kaupade kinnitamiseks kärule, haagisele ja auto katusele, mähiskonstruktsioonidele, kinnitusmaterjalile, telkide ankurdamiseks, kontserdilavadele jms. Selle pikkus on 4 m ja maksimaalne kandevõime 1000 kg. Kandevõime otsese tõmbejõu korral: max 500 kg.
| Default | |
| Kandevõime (kg) | 1000 |
| Materjal | polüester (PES) |
| Tip | Rihm |
| Kaal | 1,25 kg |
| Läbimõõt (mm) | 38 |
| Laius | 38 mm |
| Tõmbetugevus (LC) | 500 kg |
| Pikkus (m) | 4 |
| Tugevus pärast mähkimist (2x LC) | 1000 kg |
| Kinnitustehnoloogia tüüp | Põrkmehhanismiga isetõmbuv rihm |
17.79€ /tk
Maksudeta: 14.70€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172858
- Kaal: 1.25kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163079773
- Riik: China