









Aknapesuvahend Strend Pro VAC-79W, 28 cm, 2000 mAh, 280 ml
Aknapesuvahend Strend Pro VAC-79W on võimas akende, peeglite, dušši või plaatide puhastusvahend, mis tagab absoluutse puhtuse ja läike. Võimas 10 W mootor tagab hea puhastuse. Vedelikuga pudeli maht on 280 ml, mis tagab mugavuse puhastamise ajal. Aknapesuvahendi toiteallikaks on aku, ühe laadimisega saab puhastada kuni 100 m2. Samuti on see varustatud mustuseveepaagiga, mis mahutab kuni 60 ml mustusvett.
Aknapesuvahend Strend Pro VAC-79W on kerge, praktiline ja täielike tarvikutega, nii et hankige see esimesel võimalusel.
Lisatarvikud:
- Adapter
- Pihustuspurk
- Puhastuslapp
| Default | |
| Müra | 50 dB |
| Lisaseadme tüüp | Aknapesuvahend |
| Toiteallika tüüp | mitte-eemaldatav aku |
| Tööaeg (min) | 30 |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Pihustuspudeli maht | 280 ml |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Akendel | Jah |
| Aku tüüp | Li-ioon |
| Ühe akulaadimisega puhastatud ala | 100 m<sup>2</sup> |
| Aku mahutavus | 2 Ah |
| katvus | IPX4 |
| Saastunud veepaagi maht | 60 ml |
| Laadimisaeg (min) | 120 - 180 |
| Laadija väljundvool | 800 mA |
| Laadija väljundpinge | 5 V |
32.67€ /tk
Maksudeta: 27.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 117062
- Kaal: 1.15kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163004652
- Riik: China