



Aknapesuvahend Strend Pro VAC-80E, 28 mm, 2000 mAh, 280 ml, 65 cm teleskoop
Aknapesuvahend Strend Pro VAC-80E on võimas akende, peeglite, dušši või plaatide puhastusvahend, mis tagab absoluutse puhtuse ja läike. Võimas 10 W mootor tagab hea puhastuse. Vedelikuga pudeli maht on 280 ml, mis tagab mugavuse puhastamise ajal. Aknapesuvahendi toiteallikaks on aku, ühe laadimisega saab puhastada kuni 80 m2. Samuti on see varustatud mustuseveepaagiga, mis mahutab kuni 50 ml mustusvett. Tänu 65 cm kinnitatavale teleskoopvardale jõuate ka kõige kaugematesse kohtadesse.
Aknapesuvahend Strend Pro VAC-80E on kerge, praktiline ja täielike tarvikutega, nii et hankige see esimesel võimalusel.
Lisatarvikud:
- Adapter
- Kinnitatav teleskoopvarras
- Pihustuspurk
- Puhastuslapp
| Default | |
| Müra | 50 dB |
| Toiteallika tüüp | mitte-eemaldatav aku |
| Tööaeg (min) | 30 |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Pihustuspudeli maht | 280 ml |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Aku tüüp | Li-ioon |
| Ühe akulaadimisega puhastatud ala | 80 m<sup>2</sup> |
| Aku mahutavus | 2 Ah |
| katvus | IPX4 |
| Saastunud veepaagi maht | 50 ml |
| Laadimisaeg (min) | 120 - 180 |
41.14€ /tk
Maksudeta: 34.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 117018
- Kaal: 1.36kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163004669
- Riik: China