
Lamp OSRAM® LED, SubstiTUBE T8 väärtus AC X1 1,5M 20,1W/840 220-240V G13 4000K, EAN789
| Default | |
| Energiaklass | E |
| Pikkus (mm) | 1 513 |
| pistikupesa | G13 |
| Heledus | 2 300 lm |
| valgustugevus | 115 lm/W |
| Kaitseklass | IP20 |
| Töötemperatuuri vahemik | -20...+45 °C |
| Ametlik | > 0.50 |
| Säilitustemperatuur | -20...+80 °C |
| Hämardatavus | EI |
| Energiakulu | 20 kWh / 1000h |
| Pistikupesa läbimõõt (mm) | 25,5 |
| Standardid | CE/CB |
| Toru läbimõõt (mm) | 27 |
| Elavhõbedavaba | Jah |
| Värviedastuse indeks | >80 |
8.65€ /tk
Maksudeta: 7.15€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 215642
- Kaal: 0.30kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075817890
- Riik: China