



Lambipirn LEDVANCE® SMART+ WI-FI 040 (ean5556) hämar - hämardatav, 5W, E14, 2700K-6500K, CLASSIC B
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Kaal | 32 g |
| pistikupesa | E14 |
| Väline pank | B40 |
| Heledus | 470 lm |
| Lülitustsüklite arv | 100 000 |
| Pikkus | 107 mm |
| Ekvivalentne võimsus | 40 W |
| Ametlik | >0,5 |
| Hämardatavus | Jah |
| keskmine | 37,5 mm |
| Energiakulu | 5 kWh / 1000h |
| Algusaeg | < 0,5 s |
| Elavhõbedavaba | Jah |
| Ühildub SMART Home'iga | Google'i assistent / Amazon Alexa |
| Värviedastuse indeks | >80 |
12.04€ /tk
Maksudeta: 9.95€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 215647
- Kaal: 0.13kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075485556
- Riik: China