



Lambipirn LEDVANCE® SMART+ WI-FI 050 (ean5693) hämar - hämardatav, muudab värve, GU10, PAR16
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Kaal | 53 g |
| pistikupesa | GU10 |
| Väline pank | PAR51 |
| Heledus | 350 lm |
| Lülitustsüklite arv | 100 000 |
| Pikkus | 55 mm |
| Ekvivalentne võimsus | 32 W |
| Ametlik | >0,5 |
| Hämardatavus | Jah |
| keskmine | 50 mm |
| Energiakulu | 5 kWh / 1000h |
| Elavhõbedavaba | Jah |
| Ühildub SMART Home'iga | Google'i assistent / Amazon Alexa |
| Värviedastuse indeks | >80 |
25.41€ /tk
Maksudeta: 21.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 215653
- Kaal: 0.04kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075485693
- Riik: China