



Lamp OSRAM® LED GU10 50 (ean8708) 120° 5 W/4000 K
| Default | |
| Energiaklass | F |
| Pinge | 220… 240 V |
| Paigaldamine keskkonda | sise |
| pistikupesa | GU10 |
| Sisend | 5 W |
| Valgusvihu nurk | 120 ° |
| Heledus | 350 lm |
| Ekvivalentne võimsus | 50 W |
| Töötemperatuuri vahemik | -20...+40 °C |
| Hämardatavus | EI |
| keskmine | 50 mm |
| Energiakulu | 5 kWh / 1000h |
| Disain | Selge |
2.18€ /tk
Maksudeta: 1.80€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215545
- Kaal: 0.05kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075198708
- Riik: China