
Pirn OSRAM® LED FIL 040 (ean8637) mitte hämar, 4W/827 E14 2700K väärtus CLASSIC B
| Default | |
| Energiaklass | E |
| Pinge | 220… 240 V |
| Paigaldamine keskkonda | sise |
| pistikupesa | E14 |
| Sisend | 4 W |
| Valgusvihu nurk | 300 ° |
| Heledus | 470 lm |
| Ekvivalentne võimsus | 40 W |
| Töötemperatuuri vahemik | -20...+40 °C |
| Hämardatavus | EI |
| keskmine | 35 mm |
| Energiakulu | 4 kWh / 1000h |
| Disain | Selge |
2.42€ /tk
Maksudeta: 2.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 215529
- Kaal: 0.03kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075819672
- Riik: China