



Pirn OSRAM® LED FIL 075 (ean8683) mitte hämar, 8W/840 E27 4000K väärtus CLASSIC A
| Default | |
| Energiaklass | A++ |
| Pinge | 220… 240 V |
| Paigaldamine keskkonda | sise |
| pistikupesa | E27 |
| Sisend | 8 W |
| Valgusvihu nurk | 320° |
| Heledus | 1055 lm |
| Ekvivalentne võimsus | 75 W |
| Töötemperatuuri vahemik | -20...+40 °C |
| Hämardatavus | EI |
| keskmine | 60 mm |
| Energiakulu | 8 kWh / 1000h |
| Disain | Selge |
3.51€ /tk
Maksudeta: 2.90€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215528
- Kaal: 0.05kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075288683
- Riik: China