



Pirn OSRAM® LED FIL 100 (ean8621) mitte hämar, 11W/840 E27 4000K väärtus CLASSIC A
| Default | |
| Energiaklass | D |
| Pinge | 220… 240 V |
| Paigaldamine keskkonda | sise |
| pistikupesa | E27 |
| Sisend | 11 W |
| Valgusvihu nurk | 300 ° |
| Heledus | 1521 lm |
| Ekvivalentne võimsus | 100 W |
| Töötemperatuuri vahemik | -20...+40 °C |
| Hämardatavus | EI |
| keskmine | 60 mm |
| Energiakulu | 11 kWh / 1000h |
| Disain | Selge |
5.08€ /tk
Maksudeta: 4.20€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215531
- Kaal: 0.05kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075288621
- Riik: China