



Pirn OSRAM® LED FR 040 (ean1011) mittehämar, 5W/865 E27 6500K Väärtus CLASSIC A
| Default | |
| Energiaklass | F |
| Pinge | 220… 240 V |
| Paigaldamine keskkonda | sise |
| pistikupesa | E27 |
| Sisend | 5.5 W |
| Valgusvihu nurk | 200 ° |
| Heledus | 470 lm |
| Ekvivalentne võimsus | 40 W |
| Töötemperatuuri vahemik | -20...+40 °C |
| Hämardatavus | EI |
| keskmine | 55 mm |
| Energiakulu | 6,00 kWh / 1000h |
| Disain | Jäätunud |
1.67€ /tk
Maksudeta: 1.38€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215510
- Kaal: 0.04kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4052899971011
- Riik: China