



Pirn OSRAM® LED FR 060 (ean2939) mittehämar, 7W/827 E14 2700K Väärtus CLASSIC P
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Pinge | 220… 240 V |
| Paigaldamine keskkonda | sise |
| pistikupesa | E14 |
| Sisend | 7 W |
| Valgusvihu nurk | 180 ° |
| Heledus | 806 lm |
| Ekvivalentne võimsus | 60 W |
| Töötemperatuuri vahemik | -20...+40 °C |
| Hämardatavus | EI |
| keskmine | 45 mm |
| Energiakulu | 7 kWh / 1000h |
| Disain | Jäätunud |
2.54€ /tk
Maksudeta: 2.10€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215535
- Kaal: 0.05kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075152939
- Riik: China